Ruksak Mine&Craft zelený malý 10 l

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi s hrudným zapínaním, aby deťom nepadali z ramien.  Ruksak ponúka jedno priestranné ... oddelenie, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza menšia priehradka a dve postranné kapsičky zo sieťoviny s elastickým pásom na hornom okraji. Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha v tvare štvorca, ktorá vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Ruksak je vybavený reflexnými prvkami.Rozmery: 27 x 33 x 15 cm

čítať viac čítať menej

23.99€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi s hrudným zapínaním, aby deťom nepadali z ramien. 

Ruksak ponúka jedno priestranné oddelenie, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza menšia priehradka a dve postranné kapsičky zo sieťoviny s elastickým pásom na hornom okraji.

Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha v tvare štvorca, ktorá vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Ruksak je vybavený reflexnými prvkami.

Rozmery: 27 x 33 x 15 cm

SKU 1174448
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811691360
Kód produktu 726.PXB-18-83
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško