Ruksak Globber limetkový

Štýlový detský ruksak (nie len) na kolobežku. Ruksaky Globber sú ľahké a tvarované tak, aby svojmu malému majiteľovi dokonale sadli. Ramenné popruhy je možné nastavovať. Okrem klasického uška na zavesenie máte k dispozícii aj špeciálny háčik v tvare „T“, vďaka ktorému si ruksak môžete pohodlne zavesiť priamo na riadidlá kolobežky. ... Ruksak je vyrobený z odolného nylonu.  Objem: 4 L

čítať viac čítať menej

14.95€

Dostupné ihneď

14.95€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlový detský ruksak (nie len) na kolobežku. Ruksaky Globber sú ľahké a tvarované tak, aby svojmu malému majiteľovi dokonale sadli. Ramenné popruhy je možné nastavovať. Okrem klasického uška na zavesenie máte k dispozícii aj špeciálny háčik v tvare „T“, vďaka ktorému si ruksak môžete pohodlne zavesiť priamo na riadidlá kolobežky. Ruksak je vyrobený z odolného nylonu.  

Objem: 4 L

SKU 1172126
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4897070181052
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško