Ruksak Bubble Gum

Štýlový detský ruksak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixiekov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň  nový batoh, ktorý je vyrobený z kvalitného polyesteru. Mäkká zadná časť zaisťuje komfortné užívanie, popruhy sú nastaviteľné. Vo vnútri je dostatok priestoru na hračky, krabičku s jedlom a mnohé ďalšie veci, ktoré vaše deti ... potrebujú na výlet, alebo do školy.Silikónová plocha vytvára priestor pre 345ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixieky". Tých nájdete v balíčku 200ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každý obal je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Rozmer: 25 x 33 x 14 cm

čítať viac čítať menej

26.87€

Bežná cena 27.99€

Dostupné ihneď

27.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Štýlový detský ruksak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixiekov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečný a každý deň  nový batoh, ktorý je vyrobený z kvalitného polyesteru. Mäkká zadná časť zaisťuje komfortné užívanie, popruhy sú nastaviteľné. Vo vnútri je dostatok priestoru na hračky, krabičku s jedlom a mnohé ďalšie veci, ktoré vaše deti potrebujú na výlet, alebo do školy.

Silikónová plocha vytvára priestor pre 345ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixieky". Tých nájdete v balíčku 200ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý obal je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Rozmer: 25 x 33 x 14 cm

SKU 1173309
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811688452
Kód produktu 726.PXB-18-01
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško