Rozvoz pizze s príslušenstvom a figúrkou Sylvanian Families

Rozvoz pizze Sylvanian s príslušenstvom a figúrkou. Skvelá hračka pre deti. Môžete si doplniť svoju zbierku hračiek Sylvanian. Sada obsahuje figúrku ježka, skúter, pizzu, nožík na pizzu, krabice na pizzu a stojan. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.Rozmer balenia: 20 x 15 x 5,5 cm

17.40€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Rozvoz pizze Sylvanian s príslušenstvom a figúrkou. Skvelá hračka pre deti. Môžete si doplniť svoju zbierku hračiek Sylvanian. Sada obsahuje figúrku ježka, skúter, pizzu, nožík na pizzu, krabice na pizzu a stojan.

Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia: 20 x 15 x 5,5 cm

SKU 1162049
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052389
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško