Rovnovážna hra Somárik Muuli

Táto rovnovážna hra prináša veľa zábavy, no i napätia! Naplňte oslíkov batoh nepravidelnými farebnými bambusovými rúrkami, potom ich z neho pomaly vyťahujte, no dávajte pozor, aby sa vám celý náklad nezosypal. Obvod batoha tvorí elastická šnúra, ktorá drží celý "náklad" pohromade. Hra napomáha rozvoju detskej motoriky, koordinácie oka a rúk ... a vizuálneho myslenia. Materiál: bambus, drevo a netoxické farby Odporúčaný vek: 3 roky a viac Rozmery produktu: 19 x 0,5 x 26,7 cm

čítať viac čítať menej

27.29€

Bežná cena 29.99€

Dostupné ihneď

29.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto rovnovážna hra prináša veľa zábavy, no i napätia! Naplňte oslíkov batoh nepravidelnými farebnými bambusovými rúrkami, potom ich z neho pomaly vyťahujte, no dávajte pozor, aby sa vám celý náklad nezosypal. Obvod batoha tvorí elastická šnúra, ktorá drží celý "náklad" pohromade.

Hra napomáha rozvoju detskej motoriky, koordinácie oka a rúk a vizuálneho myslenia.

Materiál: bambus, drevo a netoxické farby

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Rozmery produktu: 19 x 0,5 x 26,7 cm

SKU 1160824
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478010529
Kód produktu 38.5530
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško