Rovnovážna hra Zelenina

Trúfate si na vežu plnú zeleniny? Originálna spoločenská hra preverí vaše motorické schopnosti, sústredenie aj umenie prehrávať so cťou. Na začiatku hry hráči postavia vysokánsku vežu z drevenej zeleniny. Potom majú za úlohu vyťahovať z vežičky postupne zeleninu tak, ako im určuje farebná kocka. Hra je vhodná pre deti už ... od 3 rokov - pre zjednodušenie sa môžu menšie deti hrať len s polovicou dielikov. Obsah: 55 dielikovRozmery: 18 x 7 x 24 cmMateriál: drevo, farby na vodnej báze

čítať viac čítať menej

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Trúfate si na vežu plnú zeleniny? Originálna spoločenská hra preverí vaše motorické schopnosti, sústredenie aj umenie prehrávať so cťou.

Na začiatku hry hráči postavia vysokánsku vežu z drevenej zeleniny. Potom majú za úlohu vyťahovať z vežičky postupne zeleninu tak, ako im určuje farebná kocka. Hra je vhodná pre deti už od 3 rokov - pre zjednodušenie sa môžu menšie deti hrať len s polovicou dielikov.

Obsah: 55 dielikov

Rozmery: 18 x 7 x 24 cm

Materiál: drevo, farby na vodnej báze

SKU 1170974
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478009943
Kód produktu 38 1008
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško