Rotujúca hudobná skrinka

Originálna, veselo roztancovaná hudobná skrinka pre najmenších - zábava na dlhé hodiny, ktorá prirodzene stimuluje zvedavosť s pomáha deťom rozvíjať ich motorické schopnosti aj senzorické vnemy.  Hračka po natočení hrá jemné a upokojujúce melódie, hodí sa teda aj ako pomôcka k zaspávaniu. Jedinečný tip na darček pre deti od prvých ... mesiacov života! Materiál: drevo Rozmery: 15.5 x 13 x 18 cm

čítať viac čítať menej

16.37€

Bežná cena 17.99€

Momentálne nedostupné

17.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna, veselo roztancovaná hudobná skrinka pre najmenších - zábava na dlhé hodiny, ktorá prirodzene stimuluje zvedavosť s pomáha deťom rozvíjať ich motorické schopnosti aj senzorické vnemy. 

Hračka po natočení hrá jemné a upokojujúce melódie, hodí sa teda aj ako pomôcka k zaspávaniu. Jedinečný tip na darček pre deti od prvých mesiacov života!

Materiál: drevo

Rozmery: 15.5 x 13 x 18 cm

SKU 1172273
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478017719
Kód produktu 38.0332
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško