Rolničky

Cingi-lingi-bom! Originálna zvonivá hračka pre najmenších sa vďaka svojmu oválnemu tvaru zábavne a nepravidelne kotúľa. Roľnička ukrytá vo vnútri hrkálky pri tom vydáva krásne zvuky.  Hračka je tvarom aj veľkosťou dokonale prispôsobená drobným detským rúčkam. Je vhodná pre deti už od prvých mesiacov života. Materiál: drevo, farby na vodnej báze ... Rozmery: 7 x 8,5 x 7 cm

čítať viac čítať menej

7.11€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

7.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Cingi-lingi-bom! Originálna zvonivá hračka pre najmenších sa vďaka svojmu oválnemu tvaru zábavne a nepravidelne kotúľa. Roľnička ukrytá vo vnútri hrkálky pri tom vydáva krásne zvuky. 

Hračka je tvarom aj veľkosťou dokonale prispôsobená drobným detským rúčkam. Je vhodná pre deti už od prvých mesiacov života.

Materiál: drevo, farby na vodnej báze

Rozmery: 7 x 8,5 x 7 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 6943478020269
Kód produktu 38.0016
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou