Rodinný domček Sylvanian Families

Kto by nechcel bývať v takomto priestrannom domčeku? Domček obsahuje zábradlie, schodisko a krídla domu, ktoré je možné upraviť podľa detskej fantázie a svetlá, koberec, terasu. Na hornom poschodí sa dá jedna stena variabilne posúvať pre úpravu veľkostí izbičiek. Do komína, z vonkajšej strany, v dolnej časti sa vkladajú 2 ... AA batérie, vypínače svetiel sú na stenách izbičiek. Domček neobsahuje figúrky, doplnky, batérie. Rozmer 38 x 35 x 36 cm. Váha 3,5 kg. Materiál: plast.

čítať viac čítať menej

86.90€

Dostupné ihneď

86.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by nechcel bývať v takomto priestrannom domčeku? Domček obsahuje zábradlie, schodisko a krídla domu, ktoré je možné upraviť podľa detskej fantázie a svetlá, koberec, terasu. Na hornom poschodí sa dá jedna stena variabilne posúvať pre úpravu veľkostí izbičiek. Do komína, z vonkajšej strany, v dolnej časti sa vkladajú 2 AA batérie, vypínače svetiel sú na stenách izbičiek. Domček neobsahuje figúrky, doplnky, batérie. Rozmer 38 x 35 x 36 cm. Váha 3,5 kg. Materiál: plast.
SKU 1141659
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8711915027526
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško