Rodinná hra Spookies

Napínavá hra s rizikom pre 2 až 5 nebojácnych hráčov od 8 rokov.Ste odvážni? Samozrejme, že ste odvážni! A to je presne to, čo budete potrebovať, ak chcete prejsť týmto nebezpečenstvom so štyrmi kamarátmi Poppy, Kracko, Duffy, Hanja a ich psom Schnufferom. V starom strašidelnom dome striehnu mnohí duchovia a ... iné nebezpečenstvá. Piati kamaráti v ňom bádajú hlbšie a hlbšie, kolo za kolom, a čím viac sa blížia k podkroviu, tým je v dome strašidelnejšie.

čítať viac čítať menej

21.68€

Bežná cena 22.35€

Dostupné ihneď

22.35€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Napínavá hra s rizikom pre 2 až 5 nebojácnych hráčov od 8 rokov.

Ste odvážni? Samozrejme, že ste odvážni! A to je presne to, čo budete potrebovať, ak chcete prejsť týmto nebezpečenstvom so štyrmi kamarátmi Poppy, Kracko, Duffy, Hanja a ich psom Schnufferom. V starom strašidelnom dome striehnu mnohí duchovia a iné nebezpečenstvá. Piati kamaráti v ňom bádajú hlbšie a hlbšie, kolo za kolom, a čím viac sa blížia k podkroviu, tým je v dome strašidelnejšie.

SKU 1160190
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4010168215655
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško