Rodinná hra Karuba

Kto nazbiera na expedícii najviac zlata a kryštálov po ceste z pláže do chrámu ukrytého hlboko v džungli? Taktická spoločenská hra pre deti od 8 rokov a pre celú rodinu - Karuba od značky HABA. Táto detská spoločenská hra rozvíja logické myslenie, taktiku, plánovanie, predvídavosť a schopnosť správne sa rozhodovať. ... Zároveň kombinuje dva ciele - nazbierať čo najviac bodou vo forme zlatej rudy a kryštálov a prísť k jednotlivým chrámom v čo najkratšom čase. Každý hráč dostane vlastnú hraciu plochu, štyri dobrodružné figúrky a 36 karát s cestami džungľou. Dobrodružstvo sa môže začať! Každý krok pri stavaní cesty si treba správne premyslieť, inak ostanete uväznení v pralese a ku chrámu sa nedostanete.  Táto spoločenská rodinná hra pre deti sa nespolieha na šťastnú náhodu, naopak stimuluje logické myslenie detí a riešenie úloh krok za krokom. Počet hráčov: 2 - 4Odporúčaný vek: od 8 rokovHracia doba: približne 40 minút Obsah balenia:16 drevených hracích figúriek - 4 sady po 4 kusy16 drevených chrámov - 4 sady po 4 kusy4 hracie plochy144 hracích karát - 4 sady po 32 kusov, karty znázorňujú cesty džungľou a pralesom

čítať viac čítať menej

30.36€

Bežná cena 34.90€

Momentálne nedostupné

34.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto nazbiera na expedícii najviac zlata a kryštálov po ceste z pláže do chrámu ukrytého hlboko v džungli? Taktická spoločenská hra pre deti od 8 rokov a pre celú rodinu - Karuba od značky HABA. Táto detská spoločenská hra rozvíja logické myslenie, taktiku, plánovanie, predvídavosť a schopnosť správne sa rozhodovať. Zároveň kombinuje dva ciele - nazbierať čo najviac bodou vo forme zlatej rudy a kryštálov a prísť k jednotlivým chrámom v čo najkratšom čase.

Každý hráč dostane vlastnú hraciu plochu, štyri dobrodružné figúrky a 36 karát s cestami džungľou. Dobrodružstvo sa môže začať! Každý krok pri stavaní cesty si treba správne premyslieť, inak ostanete uväznení v pralese a ku chrámu sa nedostanete.  Táto spoločenská rodinná hra pre deti sa nespolieha na šťastnú náhodu, naopak stimuluje logické myslenie detí a riešenie úloh krok za krokom.

Počet hráčov: 2 - 4
Odporúčaný vek: od 8 rokov
Hracia doba: približne 40 minút

Obsah balenia:
16 drevených hracích figúriek - 4 sady po 4 kusy
16 drevených chrámov - 4 sady po 4 kusy
4 hracie plochy
144 hracích karát - 4 sady po 32 kusov, karty znázorňujú cesty džungľou a pralesom

SKU 1160189
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4010168215518
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško