Rodinka Mačičky Sylvanian Families

Ďalšia z rodiniek Sylvanian Families, v zostave ocka, mamičky a sestričiek, dvojičiek - tentokrát vo vizuálnom prevedení mačičiek. Svojím štýlom sú vhodné pre dievčatá, alebo pre všetkých zanietených zberateľov.Hra a kontakt s takýmto typom hračiek pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu a prdstavivosť pri spoločných ... rolových hrách. Okrem toho zlepšuje slovnú zásobu a medziľudské interakcie, a to všetko hravým a prirodzeným spôsobom. Materiálové zloženie: plast potiahnutý jemnučkým semišomRozmery figúrok: 7,5 - 9 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacSylvanian Families patria medzi najpopulárnejšie hračky dneška a sú bestsellerom v mnohých svetových krajinách. Zvieracie figúrky pre deti si vás získajú svojim precíznym prevedením, ale tiež nekonečným množstvom doplnkov, ktoré hru s nimi robia vždy inou, novou a zaujímavou. Postavičky majú otáčaciu hlavičku a pohyblivé končatiny. Ich šaty sa dajú zobliecť a znovu obliecť. 

čítať viac čítať menej

25.90€

Dostupné ihneď

25.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ďalšia z rodiniek Sylvanian Families, v zostave ocka, mamičky a sestričiek, dvojičiek - tentokrát vo vizuálnom prevedení mačičiek. Svojím štýlom sú vhodné pre dievčatá, alebo pre všetkých zanietených zberateľov.

Hra a kontakt s takýmto typom hračiek pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu a prdstavivosť pri spoločných rolových hrách. Okrem toho zlepšuje slovnú zásobu a medziľudské interakcie, a to všetko hravým a prirodzeným spôsobom.

Materiálové zloženie: plast potiahnutý jemnučkým semišom

Rozmery figúrok: 7,5 - 9 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Sylvanian Families patria medzi najpopulárnejšie hračky dneška a sú bestsellerom v mnohých svetových krajinách. Zvieracie figúrky pre deti si vás získajú svojim precíznym prevedením, ale tiež nekonečným množstvom doplnkov, ktoré hru s nimi robia vždy inou, novou a zaujímavou. Postavičky majú otáčaciu hlavičku a pohyblivé končatiny. Ich šaty sa dajú zobliecť a znovu obliecť. 

SKU 1162405
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131051818
Kód produktu 218.5181
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško