Rockový orchester

Ako ozajstná rocková kapela na turné. Žiadna skladba nezaznie rovnako dvakrát. Komponovanie klasického rocku alebo new age s miliónmi hudobných kombinácií. Podstvietenie dodáva efekt profesionálnej milióndolárovej show. Kariéra malého hudobníka je hračka! :) 15 nahraných rockových alebo new age skladieb 6 hudobných nástrojov na hranie. Výberom niektorých z nich alebo premiestnením ... jeden po druhom vznikajú nové a nové možnosti. Rockový orchester obsahuje:sólo gitara basgotara rytmická a akustická gitara bicie strunové nástroje klávesnica spev Automatické vypnutie šetrí umelcovú myseľ hlboko ponorenú v komponovaní, jack na slúchadlá šetrí maminu myseľ, keď tá istá skladba hrá už po 57. krát. 6 AA batérií v balení 34.3 x 22.2 x 15.2 cm

čítať viac čítať menej

61.98€

Bežná cena 63.90€

Dostupné ihneď

63.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ako ozajstná rocková kapela na turné. Žiadna skladba nezaznie rovnako dvakrát. Komponovanie klasického rocku alebo new age s miliónmi hudobných kombinácií. Podstvietenie dodáva efekt profesionálnej milióndolárovej show. Kariéra malého hudobníka je hračka! :)

15 nahraných rockových alebo new age skladieb

6 hudobných nástrojov na hranie. Výberom niektorých z nich alebo premiestnením jeden po druhom vznikajú nové a nové možnosti.

Rockový orchester obsahuje:
sólo gitara
basgotara
rytmická a akustická gitara
bicie
strunové nástroje
klávesnica
spev

Automatické vypnutie šetrí umelcovú myseľ hlboko ponorenú v komponovaní, jack na slúchadlá šetrí maminu myseľ, keď tá istá skladba hrá už po 57. krát.

6 AA batérií v balení

34.3 x 22.2 x 15.2 cm

SKU 1150527
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243277045
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško