Retro autobus 11,5cm

Uchvátili vás nestarnúce automobilové klasiky a veterány, ktoré sa nezmazateľne zapísali do histórie? Zvoľte si svoj naťahovací model z originálnych retro autobusov z obdobia hippies a značky Volkswagen, ročník 1963! Ideálna hračka na hranie, alebo do zbierky.Hra s autíčkami trénuje detský úchop, jemnú motoriku, koordináciu pohybov, ale aj priestorové vnímanie ... a prináša kopec zábavy.Materiálové zloženie: kovVeľkosť: 11,5 cm (zmenšenie 1 : 34-39)Hmotnosť: 0,144 kgAutobus jazdí na zotrvačníkUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení autobusu (oranžový, červený, modrý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

čítať viac čítať menej

7.90€

Momentálne nedostupné

7.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Uchvátili vás nestarnúce automobilové klasiky a veterány, ktoré sa nezmazateľne zapísali do histórie? Zvoľte si svoj naťahovací model z originálnych retro autobusov z obdobia hippies a značky Volkswagen, ročník 1963! Ideálna hračka na hranie, alebo do zbierky.

Hra s autíčkami trénuje detský úchop, jemnú motoriku, koordináciu pohybov, ale aj priestorové vnímanie a prináša kopec zábavy.

Materiálové zloženie: kov

Veľkosť: 11,5 cm (zmenšenie 1 : 34-39)

Hmotnosť: 0,144 kg

Autobus jazdí na zotrvačník

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení autobusu (oranžový, červený, modrý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

SKU 1175620
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121712
Kód produktu 48.12171
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško