Pyramída Farma

Vzrušujúca zábava pre všetkých milovníkov farmy. Naskladajte kocky na seba tak, aby tvorili úhľadnú vežu alebo ich vložte do seba od najväčšej po najmenšiu. Zároveň sa vďaka ilustrovaným vonkajším stranám zoznámite s farmárom Timom a jeho zvieratkami z farmy. Kocky sú číslované číslicami od 1 do 10, vďaka čomu pyramída ... zabezpečí prvé stretnutie detí s číslami.Hmotnoť produktu: 592g Materiálové zloženie: kartón

čítať viac čítať menej

19.86€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vzrušujúca zábava pre všetkých milovníkov farmy. Naskladajte kocky na seba tak, aby tvorili úhľadnú vežu alebo ich vložte do seba od najväčšej po najmenšiu. Zároveň sa vďaka ilustrovaným vonkajším stranám zoznámite s farmárom Timom a jeho zvieratkami z farmy. Kocky sú číslované číslicami od 1 do 10, vďaka čomu pyramída zabezpečí prvé stretnutie detí s číslami.

Hmotnoť produktu: 592g
Materiálové zloženie: kartón

SKU 1130172
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168058795
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško