Puzzle Zemeguľa

Obojstranné puzzle so znázornenými dominantami a reáliami typickými pre konkrétny štát sveta s obsahom 57 kúskov je hravou a zároveň praktickou edukatívnou pomôckou pre staršie deti. Skladanie puzzle u detí podporuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie a predstavivosť. V tomto prípade tiež rozširuje slovnú ... zásobu a konkrétne vedomosti o našej planéte. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,36 kg Priemer: 30 cm

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obojstranné puzzle so znázornenými dominantami a reáliami typickými pre konkrétny štát sveta s obsahom 57 kúskov je hravou a zároveň praktickou edukatívnou pomôckou pre staršie deti.

Skladanie puzzle u detí podporuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie a predstavivosť. V tomto prípade tiež rozširuje slovnú zásobu a konkrétne vedomosti o našej planéte.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,36 kg

Priemer: 30 cm

SKU 1131004
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4013594576666
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško