Puzzle Vývoj motýľa

Hravé, zábavné a edukatívne! Také je toto 4-úrovňové puzzle mapujúce vývoj motýľa. Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pri jeho skladaní sa rozhodne nudiť nebudú.Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti a pamäte.Obsahom ... balenia je 44 puzzle kúskov.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 20 x 20 x 1,3 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

9.50€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

9.50€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravé, zábavné a edukatívne! Také je toto 4-úrovňové puzzle mapujúce vývoj motýľa. Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pri jeho skladaní sa rozhodne nudiť nebudú.

Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti a pamäte.

Obsahom balenia je 44 puzzle kúskov.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 20 x 20 x 1,3 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594575232
Kód produktu 48.57523
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou