Puzzle Víly 36ks vo vaku

Toto čarovne ilustrované puzzle obsahuje 36 extra hrubých kúskov s motívom víl a je vhodné pre našich najmenších. Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, sústredenosti, logického myslenia, ale aj vizuálneho vnímania a predstavivosti. Materiálové zloženie: recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramentyPuzzle je bezpečne uložené v praktickom ... textilnom vrecku na sťahovanie. Rozmery zloženého obrázka: 30,5 x 23 cm

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toto čarovne ilustrované puzzle obsahuje 36 extra hrubých kúskov s motívom víl a je vhodné pre našich najmenších. 

Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, sústredenosti, logického myslenia, ale aj vizuálneho vnímania a predstavivosti. 

Materiálové zloženie: recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Puzzle je bezpečne uložené v praktickom textilnom vrecku na sťahovanie. 

Rozmery zloženého obrázka: 30,5 x 23 cm

SKU 1170467
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735349476
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško