Puzzle Vesmír 12ks vo vrecku

Toto čarovne ilustrované puzzle obsahuje 12 extra hrubých kúskov s vesmírnym motívom a je vhodné pre našich najmenších. Je hrdým víťazom ceny Oppenheim Platinum Best Toy.Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, sústredenosti, logického myslenia, ale aj vizuálneho vnímania a predstavivosti. Materiálové zloženie: recyklovaný papier a ... zdravotne nezávadné atramentyPuzzle je bezpečne uložené v praktickom cestovnom puzdre na zips.Rozmery zloženého obrázka: 36 x 28 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toto čarovne ilustrované puzzle obsahuje 12 extra hrubých kúskov s vesmírnym motívom a je vhodné pre našich najmenších. Je hrdým víťazom ceny Oppenheim Platinum Best Toy.

Skladanie puzzle podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, sústredenosti, logického myslenia, ale aj vizuálneho vnímania a predstavivosti. 

Materiálové zloženie: recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Puzzle je bezpečne uložené v praktickom cestovnom puzdre na zips.

Rozmery zloženého obrázka: 36 x 28 cm

SKU 1172672
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 9780735352063
Kód produktu 662.5206
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško