Puzzle tvarované Život v oceáne 300ks

Unikátna novinka z dielne americkej značky Mudpuppy poteší všetkých väčších milovníkov puzzle - tentokrát ich očarí tvarom veľryby! Vyznačuje sa originálnym dizajnom, pestrými farbami a hravými ilustráciami. Nechajte sa zlákať touto zaujímavou novinkou, určite si ju zamilujete.Puzzle je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i ... dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, pamäť, ale aj vizuálne vnímanie.Obsah balenia: 300 puzzle dielikovVeľkosť hotového puzzle: 58 x 40,75 cmVeľkosť balenia: 15 x 24,5 x 5 cmOdporúčaný vek: 7 rokov a viacZnačka Mudpuppy je známa svojou originalitou, nápaditým dizajnom, ale aj edukačnou hodnotou, ktorú deťom prináša. Rovnako však aj zodpovedným prístupom k prírode a samotnej produkcii, ktorá je vo svojom výsledku bezpečná a nezávadná. Výrobcovia pracujú s recyklovaným papierom, lepenkou a farbami na báze netoxických atramentov.

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna novinka z dielne americkej značky Mudpuppy poteší všetkých väčších milovníkov puzzle - tentokrát ich očarí tvarom veľryby! Vyznačuje sa originálnym dizajnom, pestrými farbami a hravými ilustráciami. Nechajte sa zlákať touto zaujímavou novinkou, určite si ju zamilujete.

Puzzle je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, pamäť, ale aj vizuálne vnímanie.

Obsah balenia: 300 puzzle dielikov

Veľkosť hotového puzzle: 58 x 40,75 cm

Veľkosť balenia: 15 x 24,5 x 5 cm

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

Značka Mudpuppy je známa svojou originalitou, nápaditým dizajnom, ale aj edukačnou hodnotou, ktorú deťom prináša. Rovnako však aj zodpovedným prístupom k prírode a samotnej produkcii, ktorá je vo svojom výsledku bezpečná a nezávadná. Výrobcovia pracujú s recyklovaným papierom, lepenkou a farbami na báze netoxických atramentov.

Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 9780735357273
Kód produktu 662.5727
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou