Puzzle svietiace v tme Vesmír

Vyberte sa raketou do inej galaxie! Zložte dokopy 100 kúskov medzihviezdnej zábavy, zhasnite svetlo a pozorujte ako puzzle svietia.Deti si zaručene zamilujú krásne ilustrované puzzle s planétami, astronautom, raketou, súhvezdiami a hviezdami, ktoré sa po zhasnutí rozžiaria. Klasická skladačka pre deti v novej vzrušujúcej podobe. Puzzle sú pre deti skvelým ... tréningom jemnej motoriky, logického zmýšľania, trpezlivosti a predstavivosti.Obrázok má po poskladaní rozmer 46 x 30,5 cm.Rozmery balenia: 19 x 13 x 9 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viacPuzzle obsahujú až 90 % recyklovaného papiera a sú potlačené netoxickými atramentmi.Produkt je víťazom ceny Family Choice 2019 Awards a Tillywig Best Family Fun Awards.

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vyberte sa raketou do inej galaxie! Zložte dokopy 100 kúskov medzihviezdnej zábavy, zhasnite svetlo a pozorujte ako puzzle svietia.

Deti si zaručene zamilujú krásne ilustrované puzzle s planétami, astronautom, raketou, súhvezdiami a hviezdami, ktoré sa po zhasnutí rozžiaria. Klasická skladačka pre deti v novej vzrušujúcej podobe.

Puzzle sú pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, logického zmýšľania, trpezlivosti a predstavivosti.

Obrázok má po poskladaní rozmer 46 x 30,5 cm.

Rozmery balenia: 19 x 13 x 9 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Puzzle obsahujú až 90 % recyklovaného papiera a sú potlačené netoxickými atramentmi.

Produkt je víťazom ceny Family Choice 2019 Awards a Tillywig Best Family Fun Awards.

SKU 1160521
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9780735345737
Kód produktu 662.4573
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou