Puzzle svietiace v tme Dinosaurus

Originálne puzzle s vizuálne lákavým motívom, ktoré svietia v tme!Skladanie puzzle u detí podporuje rozvoj jemnej motoriky a koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, logického uvažovania a predstavivosti. Okrem toho zabavá a vzdeláva zároveň - deti trénujú farby, ale aj rozvíjajú vlastnú slovnú zásobu.Materiálové zloženie: kartón (odolný a ... zdravotne nezávadný)Obsah balenia: 100 ksRozmery hotového puzzle: cca 46 x 30,5 cmRozmery balenia: cca 19,5 x 13 x 8,5 cm

čítať viac čítať menej

12.68€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne puzzle s vizuálne lákavým motívom, ktoré svietia v tme!

Skladanie puzzle u detí podporuje rozvoj jemnej motoriky a koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, logického uvažovania a predstavivosti. Okrem toho zabavá a vzdeláva zároveň - deti trénujú farby, ale aj rozvíjajú vlastnú slovnú zásobu.

Materiálové zloženie: kartón (odolný a zdravotne nezávadný)

Obsah balenia: 100 ks

Rozmery hotového puzzle: cca 46 x 30,5 cm

Rozmery balenia: cca 19,5 x 13 x 8,5 cm

SKU 1160519
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 9780735345720
Kód produktu 662.4572
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško