Puzzle Svet 1000ks

Originálne ilustrované 1000-dielne puzzle s motívom mapy sveta je ideálne pre staršie deti a ponuká im prehľad dominánt jednotlivých krajín. Deti sa tak hravou formou oboznámia, kde žijú aké zvieratá, alebo čo je pre tú ktorú krajinu typické.Skladanie puzzle podporuje rozvoj detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale ... aj trpezlivosti, sústredenosti, pozornosti a logického myslenia. Podnecuje tiež vizuálne vnímanie a predstavivosť a rozvíja slovnú zásobu.Materiálové zloženie: puzzle - z 90 % recyklovaný papier, obal - zo 70 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramentyRozmery hotového obrázka: cca 25 x 68,5 cmRozmery balenia: cca 26 x 21,5 x 5 cm

čítať viac čítať menej

21.07€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne ilustrované 1000-dielne puzzle s motívom mapy sveta je ideálne pre staršie deti a ponuká im prehľad dominánt jednotlivých krajín. Deti sa tak hravou formou oboznámia, kde žijú aké zvieratá, alebo čo je pre tú ktorú krajinu typické.

Skladanie puzzle podporuje rozvoj detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, pozornosti a logického myslenia. Podnecuje tiež vizuálne vnímanie a predstavivosť a rozvíja slovnú zásobu.

Materiálové zloženie: puzzle - z 90 % recyklovaný papier, obal - zo 70 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery hotového obrázka: cca 25 x 68,5 cm

Rozmery balenia: cca 26 x 21,5 x 5 cm

SKU 1170021
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 9780735349063
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško