Puzzle Stroje pohyblivé prvky

Originálne puzzle pre najmenších s pohyblivými prvkami. Umiestnite stroje na ich správne miesta a vyskúšajte, ako sa vedia rozhýbať!Drevená vkladačka pre deti od 18 mesiacov pozostáva z veľkýcha ľahko uchopiteľných dielikov. Hra stimuluje nadobúdanie motorických zručností, koordinácie pohybov aj schopnosti riešiť problémy.Materiál: drevo a farby na vodnej bázeHračka je vyrobená ... z prírodných materiálov z obnoviteľných zdrojov.Rozmery: 21,2 x 24 x 2,9 cm

čítať viac čítať menej

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne puzzle pre najmenších s pohyblivými prvkami. Umiestnite stroje na ich správne miesta a vyskúšajte, ako sa vedia rozhýbať!

Drevená vkladačka pre deti od 18 mesiacov pozostáva z veľkýcha ľahko uchopiteľných dielikov. Hra stimuluje nadobúdanie motorických zručností, koordinácie pohybov aj schopnosti riešiť problémy.

Materiál: drevo a farby na vodnej báze

Hračka je vyrobená z prírodných materiálov z obnoviteľných zdrojov.

Rozmery: 21,2 x 24 x 2,9 cm

SKU 1171997
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478017825
Kód produktu 38.1608
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško