Puzzle šesťuholník

Originálne puzzle s 3D efektom bude zaručene patriť medzi vaše obľúbené.Takýto typ skladačky u detí rozvíja jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, vizuálne a priestorové vnímanie, kreativitu, fantáziu a predstavivosť a učí rozpoznávaniu farieb.Materiálové zloženie: drevo Počet dielikov: 12Hmotnosť: 0,26 kgRozmery základovej dosky: 21 x 21 cm

8.50€

Dostupné ihneď

8.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne puzzle s 3D efektom bude zaručene patriť medzi vaše obľúbené.

Takýto typ skladačky u detí rozvíja jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, vizuálne a priestorové vnímanie, kreativitu, fantáziu a predstavivosť a učí rozpoznávaniu farieb.

Materiálové zloženie: drevo 

Počet dielikov: 12

Hmotnosť: 0,26 kg

Rozmery základovej dosky: 21 x 21 cm

SKU 1175234
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594577366
Kód produktu 48.57736
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško