Puzzle s plagátom Mestá sveta 200ks

200-dielne edukatívne puzzle vo vizuálne lákavom prevedení u väčších detí podporí rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, schopnosť koncentrácie, ako i logické myslenie a predstavivosť. Je to tiež skvelá príležitosť tráviť čas ako rodina kreatívnou spoločnou zábavou. Bonusom je dekoratívny plagát na ... stenu, ktorý je súčasťou balenia. Puzzle vám tiež ozrejmí rozloženie jednotlivých svetadielov na mape sveta, ich názvy a charakteristiky, ktoré sú pre ne typické.Puzzle je balené v praktickej uzatvárateľnej nádobe so šnúrou uľahčujúcou skladovanie, prenášanie a manipuláciuMateriálové zloženie: odolná lepenka maľovaná zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi bez obsahu PVC, BPA či ftalátovRozmery puzzle: 33 x 48 cmRozmery plagátu: 40 x 61 cmPriemer / výška balenia: 10 cm / 29 cm

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

200-dielne edukatívne puzzle vo vizuálne lákavom prevedení u väčších detí podporí rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, pozornosť, schopnosť koncentrácie, ako i logické myslenie a predstavivosť. Je to tiež skvelá príležitosť tráviť čas ako rodina kreatívnou spoločnou zábavou. Bonusom je dekoratívny plagát na stenu, ktorý je súčasťou balenia. Puzzle vám tiež ozrejmí rozloženie jednotlivých svetadielov na mape sveta, ich názvy a charakteristiky, ktoré sú pre ne typické.

Puzzle je balené v praktickej uzatvárateľnej nádobe so šnúrou uľahčujúcou skladovanie, prenášanie a manipuláciu

Materiálové zloženie: odolná lepenka maľovaná zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi bez obsahu PVC, BPA či ftalátov

Rozmery puzzle: 33 x 48 cm

Rozmery plagátu: 40 x 61 cm

Priemer / výška balenia: 10 cm / 29 cm

SKU 1172707
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 732396287436
Kód produktu 661.2874-3
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško