Puzzle Poskladaj kocku

Logická skladačka z 24 dielikov, ktorú je možné zložiť do tvaru plochej dlaždice, alebo kocky! Každý dielik má inú farbu, tvar a veľkosť. Deti si pri jej skladaní trénujú úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne, hmatové i priestorové vnímanie, ale aj logické myslenie a predstavivosť. Učia sa pritom farbám a geometrickým tvarom. ... Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,78 kg Rozmery zloženej kocky: 10 x 10 x 10 cm

čítať viac čítať menej

16.90€

Momentálne nedostupné

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Logická skladačka z 24 dielikov, ktorú je možné zložiť do tvaru plochej dlaždice, alebo kocky! Každý dielik má inú farbu, tvar a veľkosť.

Deti si pri jej skladaní trénujú úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne, hmatové i priestorové vnímanie, ale aj logické myslenie a predstavivosť. Učia sa pritom farbám a geometrickým tvarom.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,78 kg

Rozmery zloženej kocky: 10 x 10 x 10 cm

SKU 1134136
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594586603
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško