Puzzle Pod morom 12ks vo vrecku

12-dielne puzzle s tématikou podmorského sveta je víťazom ceny Oppenheim Platinum Best Toy a vyznačuje sa mimoriadne veľkými a odolnými dielikmi, ktoré sú ideálne do tých najmenších detských rúk.Jeho skladaním u detí podporíte jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu očí a rúk. Rovnako aj vizuálne vnímanie, predstavivosť, rozpoznávanie farieb, ale ... aj základnú slovnú zásobu.Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier, zdravotne nezávadné sójové atramenty a plast Balené v praktickej a skladnej plastovej cestovnej taštiške na zips.Rozmery hotového puzzle: cca 28 x 35,5 cmRozmery balenia: cca 16 x 23 x 2 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

12-dielne puzzle s tématikou podmorského sveta je víťazom ceny Oppenheim Platinum Best Toy a vyznačuje sa mimoriadne veľkými a odolnými dielikmi, ktoré sú ideálne do tých najmenších detských rúk.

Jeho skladaním u detí podporíte jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu očí a rúk. Rovnako aj vizuálne vnímanie, predstavivosť, rozpoznávanie farieb, ale aj základnú slovnú zásobu.

Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier, zdravotne nezávadné sójové atramenty a plast 

Balené v praktickej a skladnej plastovej cestovnej taštiške na zips.

Rozmery hotového puzzle: cca 28 x 35,5 cm

Rozmery balenia: cca 16 x 23 x 2 cm

SKU 1171608
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 9780735331129
Kód produktu 662.3112
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško