Puzzle Oceán 1000ks

1000-dielne puzzle s tématikou podmorského sveta a jeho obyvateľov je hravo ilustrované a okrem zábavy deti poučí aj o množstve rýb a ďalších živočíchov, ktoré sa v oceálne nachádzajú.Skladanie puzzle je ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, pozornosti a logického uvažovania. ... Podnecuje tiež vizuálne vnímanie a predstavivosť a u starších detí rozširuje aj slovnú zásobu. Materiálové zloženie: puzzle - z 90 % recyklovaný papier, obal - zo 70 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramentyRozmery hotového puzzle: 25 x 68,6 cmRozmery balenia: 25,7 x 21,6 x 5 cm

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

1000-dielne puzzle s tématikou podmorského sveta a jeho obyvateľov je hravo ilustrované a okrem zábavy deti poučí aj o množstve rýb a ďalších živočíchov, ktoré sa v oceálne nachádzajú.

Skladanie puzzle je ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, pozornosti a logického uvažovania. Podnecuje tiež vizuálne vnímanie a predstavivosť a u starších detí rozširuje aj slovnú zásobu. 

Materiálové zloženie: puzzle - z 90 % recyklovaný papier, obal - zo 70 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery hotového puzzle: 25 x 68,6 cm

Rozmery balenia: 25,7 x 21,6 x 5 cm

SKU 1170022
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 9780735349070
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško