Puzzle Obleč deti

Originálna puzzle skladačka s postavičkami chlapcov a dievčat, ktorá deti povzbuduje ku kreativite a kombinovaniu. Výsledkom sú rozličné detské outfity, ako aj premenlivé výrazy detských tvári. Deti si tak trénujú nielen jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu, predstavivosť, ale aj komunikáciu a logické myslenie. Učia sa tiež rozpoznávať ľudské nálady ... a emócie, ako radosť, smútok, hnev, či prekvapenie.Materiálové zloženie: drevoPočet dielikov: 36Počet možných motívov: 12Hmotnosť: 0,37 kgRozmery dreveného boxu: 14 x 21,2 x 4,2 cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna puzzle skladačka s postavičkami chlapcov a dievčat, ktorá deti povzbuduje ku kreativite a kombinovaniu. Výsledkom sú rozličné detské outfity, ako aj premenlivé výrazy detských tvári. 

Deti si tak trénujú nielen jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu, predstavivosť, ale aj komunikáciu a logické myslenie. Učia sa tiež rozpoznávať ľudské nálady a emócie, ako radosť, smútok, hnev, či prekvapenie.

Materiálové zloženie: drevo

Počet dielikov: 36

Počet možných motívov: 12

Hmotnosť: 0,37 kg

Rozmery dreveného boxu: 14 x 21,2 x 4,2 cm

SKU 1174904
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594574754
Kód produktu 48.57475
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško