Puzzle mini Rhomaleosaurus 48ks

48-dielne puzzle, ktoré sú svojou veľkosťou ideálne na cestovanie, deti dokážu nielen zabaviť, ale aj poučiť. Pri ich skladaní trénujú svoju jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť.Vo vnútri balenia nájdete plagát so 7 metrovým morským drakom Rhomaleosaurusom, ... veľkým morským plazom, na ktorého druhej strane sú zverejnené zaujímavé fakty, ktoré s ním súvisia. Vedeli ste napríklad, že malé a rýchle ryby lovili tak, že hlavu na dlhom krku vystreľovali do kŕdľa rýb? Hoci už desiatky miliónov rokov neexistuje, opis tela údajnej Lochnesskej príšery sa podobá opisu tela morských dinosaurov.Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramentyRozmery hotového obrázka: cca 20 x 14,5 cmRozmery balenia: cca 11,5 x 8 x 3 cm

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

48-dielne puzzle, ktoré sú svojou veľkosťou ideálne na cestovanie, deti dokážu nielen zabaviť, ale aj poučiť. Pri ich skladaní trénujú svoju jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť.

Vo vnútri balenia nájdete plagát so 7 metrovým morským drakom Rhomaleosaurusom, veľkým morským plazom, na ktorého druhej strane sú zverejnené zaujímavé fakty, ktoré s ním súvisia. Vedeli ste napríklad, že malé a rýchle ryby lovili tak, že hlavu na dlhom krku vystreľovali do kŕdľa rýb? Hoci už desiatky miliónov rokov neexistuje, opis tela údajnej Lochnesskej príšery sa podobá opisu tela morských dinosaurov.

Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery hotového obrázka: cca 20 x 14,5 cm

Rozmery balenia: cca 11,5 x 8 x 3 cm

SKU 1175267
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735360822
Kód produktu 662.6082
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško