Puzzle mini Rhomaleosaurus 48ks

Máte doma budúceho paleontológa alebo vás iba zaujíma život dinosaurov? Prepojte spoznávanie "hrozných jašterov'' s tréningom jemnej detskej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete 7 metrového morského draka Rhomaleosaurusa poskladať v pokoji detskej izby, vo vlaku, v lietadle či v aute. Celý farebný ... obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Rhomaleosaurusom. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tomto morskom plazovi možno netušili. Vedeli ste napríklad, že malé a rýchle ryby lovili tak, že hlavu na dlhom krku vystreľovali do kŕdľa rýb? Hoci už desiatky miliónov rokov neexistuje, opis tela údajnej Lochnesskej príšery sa podobá opisu tela morských dinosaurov.Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte sa aj niečo nové dozviete.Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3Odporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Máte doma budúceho paleontológa alebo vás iba zaujíma život dinosaurov? Prepojte spoznávanie "hrozných jašterov'' s tréningom jemnej detskej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.

Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete 7 metrového morského draka Rhomaleosaurusa poskladať v pokoji detskej izby, vo vlaku, v lietadle či v aute. Celý farebný obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Rhomaleosaurusom. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tomto morskom plazovi možno netušili. Vedeli ste napríklad, že malé a rýchle ryby lovili tak, že hlavu na dlhom krku vystreľovali do kŕdľa rýb? Hoci už desiatky miliónov rokov neexistuje, opis tela údajnej Lochnesskej príšery sa podobá opisu tela morských dinosaurov.

Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte sa aj niečo nové dozviete.

Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1175267
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735360822
Kód produktu 662.6082
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou