Puzzle mini Leňochod 48ks

Koho by svojou pomalosťou nezaujal Leňochod trojprstý? Vydajte sa na výpravu do tropického dažďového pralesa . Prepojte spoznávanie zvierat s tréningom jemnej detskej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete najpomalejšieho cicavca na svete poskladať v pokoji detskej izby, vo vlaku, v lietadle či ... v aute. Celý farebný obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Leňochodom trojprstým. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tomto večnom spáčovi možno netušili. Vedeli ste napríklad, že spí zavesený chrbtom nadol, zachytený dlhými pazúrmi o konár? V jeho dlhej srsti rastú riasy, ktoré mu dodávajú zelenú kryciu farbu.Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte vás aj niečo nové naučí.Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Koho by svojou pomalosťou nezaujal Leňochod trojprstý? Vydajte sa na výpravu do tropického dažďového pralesa . Prepojte spoznávanie zvierat s tréningom jemnej detskej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.

Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete najpomalejšieho cicavca na svete poskladať v pokoji detskej izby, vo vlaku, v lietadle či v aute. Celý farebný obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Leňochodom trojprstým. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tomto večnom spáčovi možno netušili. Vedeli ste napríklad, že spí zavesený chrbtom nadol, zachytený dlhými pazúrmi o konár? V jeho dlhej srsti rastú riasy, ktoré mu dodávajú zelenú kryciu farbu.

Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte vás aj niečo nové naučí.

Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1175263
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735357150
Kód produktu 662.5715
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou