Puzzle mini Bengálsky tiger 48ks

Fascinuje vás zvierací život malých domácich mačičiek alebo sa skôr zaujímate o prerastené mačkovité šelmy? Ak vás upútali divé tigre žijúce vo voľnej prírode, prepojte spoznávanie zvierat s tréningom jemnej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete 320 kilového Bengálskeho Tigra poskladať v pokoji ... detskej izby, vo vlaku, v lietadle či v aute. Celý farebný obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Bengálskym Tigrom. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tejto najväčšej žijúcej mačkovitej šelme možno netušili. Vedeli ste napríklad, že každý tiger je originál? Pruhy na tigroch sú ako odtlačky prstov u ľudí, nenájdete dvoch tigrov s rovnakými pruhmi.Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte sa aj niečo nové dozviete.Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Fascinuje vás zvierací život malých domácich mačičiek alebo sa skôr zaujímate o prerastené mačkovité šelmy? Ak vás upútali divé tigre žijúce vo voľnej prírode, prepojte spoznávanie zvierat s tréningom jemnej motoriky, trpezlivosti či priestorovej predstavivosti.

Vďaka 48 dielnym Mini Puzzle značky Mudpuppy si môžete 320 kilového Bengálskeho Tigra poskladať v pokoji detskej izby, vo vlaku, v lietadle či v aute. Celý farebný obrázok po poskladaní meria 20 x 14,5 cm. Vo vnútri krabice nájdete plagát s Bengálskym Tigrom. Na jeho druhej strane sú zverejnené fakty, ktoré ste o tejto najväčšej žijúcej mačkovitej šelme možno netušili. Vedeli ste napríklad, že každý tiger je originál? Pruhy na tigroch sú ako odtlačky prstov u ľudí, nenájdete dvoch tigrov s rovnakými pruhmi.

Skladanie puzzle precvičí rozpoznávanie tvarov, koordináciu oko-ruka, samostatnosť, ale aj spoluprácu a ešte sa aj niečo nové dozviete.

Rozmery balenia: 11,4 x 8 x 3 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1175264
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735357167
Kód produktu 662.5716
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou