Puzzle mini Ankylosaurus 48ks

48-dielne puzzle, ktoré sú svojou veľkosťou ideálne na cestovanie, deti dokážu nielen zabaviť, ale aj poučiť. Pri ich skladaní si naši najmenší trénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. Vo vnútri krabice nájdete plagát s bylinožravým dinosaurom Ankylosaurusom, ... na ktorého druhej strane sú zverejnené zaujímavé fakty, ktoré s ním súvisia. Vedeli ste napríklad, že jeho meno v preklade znamená stuhnutý jašter a že ho prezývajú žijúci tank? Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramentyRozmery hotového obrázka: cca 20 x 14,5 cmRozmery balenia: cca 11,5 x 8 x 3 cm

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

48-dielne puzzle, ktoré sú svojou veľkosťou ideálne na cestovanie, deti dokážu nielen zabaviť, ale aj poučiť. Pri ich skladaní si naši najmenší trénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. 

Vo vnútri krabice nájdete plagát s bylinožravým dinosaurom Ankylosaurusom, na ktorého druhej strane sú zverejnené zaujímavé fakty, ktoré s ním súvisia. Vedeli ste napríklad, že jeho meno v preklade znamená stuhnutý jašter a že ho prezývajú žijúci tank? 

Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery hotového obrázka: cca 20 x 14,5 cm

Rozmery balenia: cca 11,5 x 8 x 3 cm

SKU 1175265
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735360815
Kód produktu 662.6081
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško