Puzzle Mapa sveta 36ks vo vaku

36-dielne puzzle s hravým motívom mapy sveta u detí podporí rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie i predstavivosť. Oboznámia sa tiež so štátmi sveta, ich názvami, rozložením na mape, ale aj s charakteristikami, ktoré sú pre ne typické.Puzzle je balené v ... praktickom textilnom vrecúšku, ktoré je ideálne na cestovanie.Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi (textilné vrecúško - 100 % bavlna)Rozmery obrázka: 30,5 x 23 cmRozmery vrecúška: 16,5 x 19 cm 

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

36-dielne puzzle s hravým motívom mapy sveta u detí podporí rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie i predstavivosť. Oboznámia sa tiež so štátmi sveta, ich názvami, rozložením na mape, ale aj s charakteristikami, ktoré sú pre ne typické.

Puzzle je balené v praktickom textilnom vrecúšku, ktoré je ideálne na cestovanie.

Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi (textilné vrecúško - 100 % bavlna)

Rozmery obrázka: 30,5 x 23 cm

Rozmery vrecúška: 16,5 x 19 cm 

SKU 1170466
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735349384
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško