Puzzle kruhové Zvieratá

Kruhové puzzle s motívom zvierat a v počte 27 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozpoznávať zvieratká, veľkosti a tvary. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,32 kg Priemer puzzle: 30,5 cm

7.90€

Momentálne nedostupné

7.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kruhové puzzle s motívom zvierat a v počte 27 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozpoznávať zvieratká, veľkosti a tvary.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,32 kg

Priemer puzzle: 30,5 cmSKU 1174342
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4013594577908
Kód produktu 48.57790
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško