Puzzle kruhové Farby

Kruhové puzzle vo farbách dúhy a v počte 31 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, hmatového i vizuálneho vnímania, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozlišovať farby, tvary a veľkosti. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,21 kg Priemer puzzle: 23,8 ... cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kruhové puzzle vo farbách dúhy a v počte 31 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, hmatového i vizuálneho vnímania, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozlišovať farby, tvary a veľkosti.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,21 kg

Priemer puzzle: 23,8 cm

SKU 1174343
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4013594576994
Kód produktu 48.57699
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško