Puzzle Kruh 6 vrstiev

Niekoľkoúrovňové farebné kruhové puzzle v počte 21 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozpoznávať farby, veľkosti a tvary. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,14 kg Rozmery: 11,8 x 11,8 cm

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Niekoľkoúrovňové farebné kruhové puzzle v počte 21 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozpoznávať farby, veľkosti a tvary.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,14 kg

Rozmery: 11,8 x 11,8 cm

SKU 1173561
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594577373
Kód produktu 48.57737
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško