Puzzle jumbo Safari zvieratká 25 ks

25-dielne puzzle obsahuje extra veľké kúsky, ktoré sú ako stvorené do drobných detských rúk! Naši najmenší si pri jeho skladaní trénujú úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie či predstavivosť. Puzzle je balené v praktickej robustnej krabičke s lankovou rukoväťou, ktorá je ... ideálna aj na časté prenášanie z miesta na miesto.Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmiRozmery hotového obrázka: 56 x 56 cmRozmery balenia: 23 x 23 x 9 cm

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Momentálne nedostupné

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

25-dielne puzzle obsahuje extra veľké kúsky, ktoré sú ako stvorené do drobných detských rúk! Naši najmenší si pri jeho skladaní trénujú úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie či predstavivosť. 

Puzzle je balené v praktickej robustnej krabičke s lankovou rukoväťou, ktorá je ideálna aj na časté prenášanie z miesta na miesto.

Materiálové zloženie: z 90 % recyklovaný papier potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi

Rozmery hotového obrázka: 56 x 56 cm

Rozmery balenia: 23 x 23 x 9 cm

SKU 1171610
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 9780735335103
Kód produktu 662 3510
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško