Puzzle Európa 70ks

Originálne, hravé a edukačné 70-dielne puzzle poteší všekty zvedavé deti, ktoré zaujíma svet okolo nás.Pri jeho skladaní si potrénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie, pamäť, či predstavivosť. Oboznámia sa tiež so štátmi Európy, ich názvami, rozložením na mape, ale aj s ... charakteristikami, ktoré sú pre ne typické.Veľkosť hotového puzzle: 56 x 44 cmVeľkosť balenia: 32 x 23 x 5 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne, hravé a edukačné 70-dielne puzzle poteší všekty zvedavé deti, ktoré zaujíma svet okolo nás.

Pri jeho skladaní si potrénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj pozornosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie, pamäť, či predstavivosť. Oboznámia sa tiež so štátmi Európy, ich názvami, rozložením na mape, ale aj s charakteristikami, ktoré sú pre ne typické.

Veľkosť hotového puzzle: 56 x 44 cm

Veľkosť balenia: 32 x 23 x 5 cm

SKU 1174558
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9780735351943
Kód produktu 662.5194
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško