Puzzle dlhé Doprava 30ks

30-dielne puzzle je rozkošne ilustrované a deti hravou formou oboznámi so základnými dopravnými prostriedkami, ktoré existujú. Okrem toho si pri jeho skladaní potrénujú jemnú motoriku, úchop a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj sústredenosť, pozornosť, logické myslenie či predstavivosť. Rozmer hotového puzzle: 91 x 20 cmRozmer balenia: 37 x ... 13,5 x 8 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

30-dielne puzzle je rozkošne ilustrované a deti hravou formou oboznámi so základnými dopravnými prostriedkami, ktoré existujú. Okrem toho si pri jeho skladaní potrénujú jemnú motoriku, úchop a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj sústredenosť, pozornosť, logické myslenie či predstavivosť.

Rozmer hotového puzzle: 91 x 20 cm

Rozmer balenia: 37 x 13,5 x 8 cm


SKU 1174552
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735351912
Kód produktu 662.5191
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško