Puzzle Čo k čomu patrí ?

Viete, ktoré zvieratko kam patrí? Okrem tvaru jednotlivých dielikov vám napovie aj charakteristický zvierací vzor.  Vkladacie puzzle s 9 zvieratkami je určené už pre našich najmenších – pomáha im s rozvojom jemnej motoriky, ale aj kognitívnych schopností. Potrénuje váš úchop, koordináciu očí a rúk, pozornosť, ale aj vizuálne vnímanie a predstavivosť. Materiálové zloženie: drevo ... Hmotnosť: 0,32 kg Rozmery základovej dosky: 29,9 x 20,8 x 2,4 cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Viete, ktoré zvieratko kam patrí? Okrem tvaru jednotlivých dielikov vám napovie aj charakteristický zvierací vzor. 

Vkladacie puzzle s 9 zvieratkami je určené už pre našich najmenších – pomáha im s rozvojom jemnej motoriky, ale aj kognitívnych schopností. Potrénuje váš úchop, koordináciu očí a rúk, pozornosť, ale aj vizuálne vnímanie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,32 kg

Rozmery základovej dosky: 29,9 x 20,8 x 2,4 cm

SKU 1151696
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594575850
Kód produktu 48.57585
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško