Puzzle čísla od 1 do 10

Hravé, praktické a edukatívne puzzle, vďaka ktorému sa oboznámite so základnou číselnou stupnicou od 1 po 10, naučíte sa rozpoznávať všetky číslice a zoraďovať ich od najmenšieho k najväčšiemu alebo naopak. Potrénujete tak svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, predstavivosť a logické myslenie. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,29 kg ... Rozmery: 50,8 x 6,9 cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravé, praktické a edukatívne puzzle, vďaka ktorému sa oboznámite so základnou číselnou stupnicou od 1 po 10, naučíte sa rozpoznávať všetky číslice a zoraďovať ich od najmenšieho k najväčšiemu alebo naopak.

Potrénujete tak svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, predstavivosť a logické myslenie.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,29 kg


Rozmery: 50,8 x 6,9 cm

SKU 1134002
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594570121
Kód produktu 48.57012
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško