Puzzle a vláčiková dráha v 1

Nádherná vláčiková dráha a puzzle v 1 zaručene vaše deti poteší. Dráha pri hre prirodzene stimuluje detskú fantáziu a predstavivosť, zdokonaľuje jemnú motoriku a schopnosť riešiť problémy. Ide o skvelý darček tak pre chlapcov, ako aj dievčatá.Odporúčaný vek: 1 rok a viac

22.74€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nádherná vláčiková dráha a puzzle v 1 zaručene vaše deti poteší.

Dráha pri hre prirodzene stimuluje detskú fantáziu a predstavivosť, zdokonaľuje jemnú motoriku a schopnosť riešiť problémy.

Ide o skvelý darček tak pre chlapcov, ako aj dievčatá.

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1171004
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478018389
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško