Puzzle 4 ročné obdobia 4 vrstvy

Praktické a edukatívne 4-úrovňové vkladacie puzzle v počte 44 kúskov, vďaka ktorému sa hravou formou naučíte rozpoznávať ročné obdobia!Potrénujete tak svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj pozornosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,32 kgRozmery: 20 x 20 cm

10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktické a edukatívne 4-úrovňové vkladacie puzzle v počte 44 kúskov, vďaka ktorému sa hravou formou naučíte rozpoznávať ročné obdobia!

Potrénujete tak svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj pozornosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické myslenie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,32 kg

Rozmery: 20 x 20 cm

SKU 1133991
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594576840
Kód produktu 48 57684
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško