Puzdro Mine&Craft zelené malé

Originálne puzdro, ktoré si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečné a každý deň nové viacúčelové neoprénové puzdro, ktoré sa zapína na zips a jeho súčasťou je aj praktická karabinka. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie každodenných potrieb, telefónu, kozmetiky, peňazí, či kľúčov.Silikónová plocha v tvare ... štvorca vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Rozmery: 15 x 11 x 2,3 cm

čítať viac čítať menej

10.44€

Bežná cena 10.99€

Dostupné ihneď

10.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne puzdro, ktoré si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečné a každý deň nové viacúčelové neoprénové puzdro, ktoré sa zapína na zips a jeho súčasťou je aj praktická karabinka. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie každodenných potrieb, telefónu, kozmetiky, peňazí, či kľúčov.

Silikónová plocha v tvare štvorca vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Rozmery: 15 x 11 x 2,3 cm

SKU 1174460
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811691643
Kód produktu 726.PXA-08-83
Upozornenia Nevhodné pre det do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško