Puzdro kockované zelené

Originálne puzdro, ktoré si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstávJedinečné a každý deň nové viacúčelové neoprénové puzdro, ktoré sa zapína na zips. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie každodenných potrieb, telefónu, kozmetiky, peňazí, kľúčov, či kancelárskych potrieb.Silikónová plocha vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným ... spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 100 ks a v prípade potreby si môžete zakúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Rozmery: 20,3 x 12 x 3,7 cm

čítať viac čítať menej

14.39€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne puzdro, ktoré si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv

Jedinečné a každý deň nové viacúčelové neoprénové puzdro, ktoré sa zapína na zips. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie každodenných potrieb, telefónu, kozmetiky, peňazí, kľúčov, či kancelárskych potrieb.

Silikónová plocha vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 100 ks a v prípade potreby si môžete zakúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Rozmery: 20,3 x 12 x 3,7 cm

SKU 1174459
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811689930
Kód produktu 726.PXA-02-D07
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško