Psík na ťahanie Pepe

Vziať šteňa na prechádzku je vždy zábavná skúsenosť. Tento psík je skvelá voľba pre tých najmenších, ktorí chcú občas spoločnosť bez prípadného neporiadku. Sadni! Vstaň! Otoč sa! Popros! Naučte psíka nejaké nové triky! Potiahnutím šnúrky a zdvihnutím chvostíka sa psík vie naozaj posadiť. Dieťatko sa môže predviesť ako dobre vycvičený ... je jeho malý drevený priateľ. Podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Nabáda k napodobovacím a imaginárnym hrám, rozvíja fantáziu, vymýšľanie a rozprávanie príbehov, hranie rolí a kreativitu. Hlavné materiály: FSC javorové drevo, FSC preglejka, kaučuk, recyklovaný plast, textil, farbené bezpečnou farbou.

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vziať šteňa na prechádzku je vždy zábavná skúsenosť. Tento psík je skvelá voľba pre tých najmenších, ktorí chcú občas spoločnosť bez prípadného neporiadku. Sadni! Vstaň! Otoč sa! Popros! Naučte psíka nejaké nové triky! Potiahnutím šnúrky a zdvihnutím chvostíka sa psík vie naozaj posadiť. Dieťatko sa môže predviesť ako dobre vycvičený je jeho malý drevený priateľ.

Podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Nabáda k napodobovacím a imaginárnym hrám, rozvíja fantáziu, vymýšľanie a rozprávanie príbehov, hranie rolí a kreativitu.

Hlavné materiály: FSC javorové drevo, FSC preglejka, kaučuk, recyklovaný plast, textil, farbené bezpečnou farbou.

SKU 1137387
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478006348
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško