Prvé puzzle ZOO NJ

Prvé skladačky pre najmenších v podobe šestice priateľských zvieratiek, tentokrát z dielne značky Haba. Puzzle dieliky sú veľké a pevné, dobre pasujú do malých rúčok. Hľadanie tej správnej kombinácie pomôže dieťatku v tréningu jemnej motoriky, priestorovej predstavivosti aj sústredenia.Materiálové zloženie: drevo a kartónRozmery: 23,6 x 15,9 x 5 cmOdporúčaný vek: ... 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvé skladačky pre najmenších v podobe šestice priateľských zvieratiek, tentokrát z dielne značky Haba. Puzzle dieliky sú veľké a pevné, dobre pasujú do malých rúčok. Hľadanie tej správnej kombinácie pomôže dieťatku v tréningu jemnej motoriky, priestorovej predstavivosti aj sústredenia.

Materiálové zloženie: drevo a kartón

Rozmery: 23,6 x 15,9 x 5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1130033
Značka Haba
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168042763
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško