Prstové farby 100ml 6ks

Prstové farby Giotto sú ideálne pre malých umelcov, ktorí chcú mať doslova "voľnú ruku" v maľovaní. Farby sú bezpečné, dermatilogicky testované a z pokožky aj z textílií sa ľahko odstraňujú teplou vodou a mydlom. Balenie obsahuje 6ks jemných krémových farieb - žltá, červená, modrá, zelená, sivá, čierna. Každá z farieb ... je samostatne uzavretá v tégliku s vrchnákom.Rozmery balenia: 26x9,5x11cmPočet farieb: 6x100ml

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prstové farby Giotto sú ideálne pre malých umelcov, ktorí chcú mať doslova "voľnú ruku" v maľovaní. Farby sú bezpečné, dermatilogicky testované a z pokožky aj z textílií sa ľahko odstraňujú teplou vodou a mydlom.

Balenie obsahuje 6ks jemných krémových farieb - žltá, červená, modrá, zelená, sivá, čierna. Každá z farieb je samostatne uzavretá v tégliku s vrchnákom.

Rozmery balenia: 26x9,5x11cm
Počet farieb: 6x100ml

SKU 1130017
Značka Giotto
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8000825531606
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie. Deti do 3 rokov musia byť pod dozorom dospelej osoby.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško